ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

سال 1395 سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل گرامی باد

موقعیت جغرافیایی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: اطلاعات روستا

 

موقعیت جغرافیایی روستای لپاسرک در موقعیت کوهپایه ای قرار گرفته است و شکل استقرار روستا به صورت پراکنده میباشد . اراضی کشاورزی ان به صورت اراضی باغی است 
 

 

 

استان مازندران شامل 3 ناحیه ، غربی ( به مرکزیت رامسر و نوشهر مشتمل بر چهار شهرستان رامسر ، تنکابن ، چالوس و نوشهر ) ، شرقی ( به مرکزیت شهر ساری شامل 6 شهرستان سوادکوه، قائمشهر ، جویبار ، ساری ، نکاه و بهشهر ) و میانی ( به مرکزیت امل مشتمل بر 5 شهرستان نور ، امل، محمود آباد ، بابل ، بابلسر ) میباشد .
طبق آخرین تقسیمات اداری - سیاسی شهرستان رامسر ، روستای لپاسرک در دهستان سخت سر به مرکزیت سخت سر از بخش مرکزی واقع شده است . روستای مذبور از شمال و جنوب به اراضی منابع ملی ، از سمت شرق به روستای طالش محله و از طرف غرب به روستای سفید تمشک محدود میشود .
 موقعیت جغرافیایی روستای لپاسرک در موقعیت کوهپایه ای قرار گرفته است و شکل استقرار روستا به صورت پراکنده میباشد . اراضی کشاورزی ان به صورت اراضی باغی است و اراضی باغی ان نیز به صورت ابی میباشد . به لحاظ تیپ اراضی ؛ زمین‌های این روستا جزو واحد های اراضی درجه یک و دو کشاورزی میباشد . روستای مذبور از لحاظ موقعیت جغرافیایی در 36 درجه و 56 دقیقه عرض شمالی و 50 درجه و 37 دقیقه طول شرقی شده است .
 
بازدید 674 بار
آخرین ویرایش در شنبه, 23 فروردين 1393 ساعت 12:30

موقعیت مکانی روستا